Код 12 - 2

Нема на залиха
SKU
5348
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Къс дамски топ бюстие в бяло - код 2541
  Топ - код 2541 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивни къси панталони в жълто - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска тениска в цвят пудра с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 11826 - 2 - бела
  Маица - код 11826 - 2 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски топ в червено с цип - код 11810
  Топ - код 11810 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Топ - код 11982 - ментол
  Топ - код 11982 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 2074 - циклама
  Фустан - код 2074 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71