Код 12 - 3

Нема на залиха
SKU
5225
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2082 - 2
  Комплет - код 2082 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дълга пола с флорален десен - код 1394 - 2
  Сукња - код 1394 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 4656
  Топ - код 4656 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски клин в бежово - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Тренерки - код 11588 - розова
  Тренерки - код 11588 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71