Код 12 - 3

Нема на залиха
SKU
5349
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2961 - виолетова
  Комплет - код 2961 - виолетова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фармерки - код 3031 - црна
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 3214 - розова
  Фустан - код 3214 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2105
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 10. Блуза - код 11633 - шарена
  Блуза - код 11633 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71