Код 12 - 4

Нема на залиха
SKU
5226
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11500 - црна
  Блуза - код 11500 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 7780
  Блуза - код 7780
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Кошула - код 7122 - бело
  Кошула - код 7122 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Блуза - код 3437 - 5 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 4585 - црна
  Фустан - код 4585 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Комплет - код 6567 - 4 - кафеава
  Комплет - код 6567 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71