Код 12 - 4

Нема на залиха
SKU
5350
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6277 - 1 - борда
  Блуза - код 6277 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Јакна - код 9196 - бела
  Јакна - код 9196 - бела
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Фустан - код 9601 - кафеава
  Фустан - код 9601 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Џемпер - код 4172 - кафеава
  Џемпер - код 4172 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Палто - код 164 - путер зелена
  Палто - код 164 - путер зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Фустан - код 8380 - црна
  Фустан - код 8380 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 9. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 5925 - сиво
  Фустан - код 5925 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71