Код 12

Нема на залиха
SKU
4712
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 4842 - зелена
  Панталони - код 4842 - зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Блуза - код 5618 - светло сина
  Блуза - код 5618 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 919 - пудра
  Блуза - код 919 - пудра
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 6619 - небесно сина
  Фустан - код 6619 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 8. Кардиган - код 6263 - кремова
  Кардиган - код 6263 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Елек - код 8786 - пудра
  Елек - код 8786 - пудра
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71