Код 12

Нема на залиха
SKU
4715
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Џемпер - код 4323 - тиркизна сина боја
  Џемпер - код 4323 - тиркизна сина боја
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 3939 - небесно сина
  Фустан - код 3939 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дуксер - код 2756 - шарена
  Дуксер - код 2756 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Јакна - код 9194 - 1 - шарена
  Јакна - код 9194 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Блуза - код 11483 - 1 - црна
  Блуза - код 11483 - 1 - црна
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 3464 - небесно сина
  Блуза - код 3464 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71