Код 12 - 5

Нема на залиха
SKU
5227
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 2
  Код 2022 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамско боди в розово с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 10033 - зелена
  Фустан - код 10033 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Дамски бански костюм в две части изрязан в светложълто - код 8005
  Купачи - код 8005 - 1 - жолта
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Дамски комплект къс топ и дълга пола с флорален десен - код 6959 - 1
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71