Код 12 - 5

Нема на залиха
SKU
5351
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2366 - темно сина
  Фустан - код 2366 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 4040 - бела
  Фустан - код 4040 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Палто - код 279 - црна
  Палто - код 279 - црна
  Special Price ден 2.233,00 Регуларна цена ден 2.813,00
 4. Блуза - код 7878 - светло сина
  Блуза - код 7878 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 4406 - црна
  Комбинезон - код 4406 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комбинезон - код 5121 - борда
  Комбинезон - код 5121 - борда
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 8. Блуза - код 6615 - црна
  Блуза - код 6615 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 9. Фустан - код 4571 - окер
  Фустан - код 4571 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Блуза - код 4448 - црвена
  Блуза - код 4448 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71