Код 12

Нема на залиха
SKU
5222
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в жълто - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комбинезон - код 5218 - шарена
  Комбинезон - код 5218 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 13022 - црвена
  Топ - код 13022 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Топ - код 2987 - црна
  Топ - код 2987 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект блуза и пола в черно - код 1668
  Комплет - код 1668 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 7171 - 4 - пудра
  Фустан - код 7171 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 5126 - бело
  Маица - код 5126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5165 - зелена
  Блуза - код 5165 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71