Код 12

Нема на залиха
SKU
5346
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в синьо - код 4136
  Кошула - код 4136 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Атрактивен дамски топ рипс в розово - код 7414
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Стилен дамски гащеризон в бежово - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 4121
  Блуза - код 4121
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Изчистен дамски топ от рипс в бяло - код 2987
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Тениска в черно с моден принт - код 2126
  Маица - код 2126 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дамска тениска в бяло - код 2980
  Маица - код 2980 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71