Код 12

Нема на залиха
SKU
8878
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8291 - зелена
  Фустан - код 8291 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Атрактивен дамски топ в черно - код 4303
  Топ - код 4303 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Блуза - код 9989 - светло сина
  Блуза - код 9989 - светло сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Къса дамска тениска в тъмно синьо - код 530
  Маица - код 530 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Комплет - код 2479 - 1 - шарена
  Комплет - код 2479 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Дамски топ в черно с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Изчистен дамски топ от рипс в светлосиньо - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 4155 - бело
  Блуза - код 4155 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71