Код 12

Нема на залиха
SKU
9732
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3464 - бело
  Блуза - код 3464 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 3991 - пудра
  Блуза - код 3991 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Блуза - код 9759 - црна
  Блуза - код 9759 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Сако - код 2911 - црвена
  Сако - код 2911 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фармерки - код 8254 - борда
  Фармерки - код 8254 - борда
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Блуза - код 6669 - црна
  Блуза - код 6669 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 8365 - путер зелена
  Блуза - код 8365 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71