Код 123 - 1

Нема на залиха
SKU
9281
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1547 - бело
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски бански в тъмносиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 2739 - црвена
  Фустан - код 2739 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивна дамска блуза в светлосиньо - код 6306
  Блуза - код 6306 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамско боди в черно с цип - код 11692
  Боди - код 11692 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71