Код 123 - 2

Нема на залиха
SKU
9282
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 11721 - ментол
  Маица - код 11721 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 0997
  Топ - код 0997 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 11631 - бела
  Маица - код 11631 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 4204 - црвена
  Блуза - код 4204 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Дамски топ с ефектно деколте в цвят капучино - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Комбинезон - код 6282 - зелена
  Комбинезон - код 6282 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1482 - 2 - зелена
  Фустан - код 1482 - 2 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1543 - црвена
  Фустан - код 1543 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 9265
  Фустан - код 9265
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71