Код 123 - 3

Нема на залиха
SKU
9283
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2117 - 1 - виолетова
  Фустан - код 2117 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 1933
  Комплет - код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4800 - 2 - шарена
  Фустан - код 4800 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Елегантен дамски топ потник в бяло - код 6477
  Топ - код 6477 - 1 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 0629 - 4 - розова
  Блуза - код 0629 - 4 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект пола и потник рипс в синьо - код 4631
  Комплет - код 4631 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски бански в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71