Код 123 - 4

Нема на залиха
SKU
9284
ден 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 8181 - путер зелена
  Комплет - код 8181 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Блуза - код 8689 - небесно сина
  Блуза - код 8689 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комбинезон - код 2199 - црна
  Комбинезон - код 2199 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 5. Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Најниско ден 1.972,00
 6. Блуза - код 4948 - кремова
  Блуза - код 4948 - кремова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Кардиган - код 4451 - сиво
  Кардиган - код 4451 - сиво
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 8. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 4417 - кафеава
  Блуза - код 4417 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 8477 - борда
  Фустан - код 8477 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71