Код 123 - 5

Нема на залиха
SKU
9285
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1588 - 3
  Блуза - код 1588 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Секси дамско боди с дълъг ръкав в цвят циклама с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 0307 - црна
  Блуза - код 0307 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 0277 - црна
  Блуза - код 0277 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71