Код 123

Нема на залиха
SKU
9280
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен дамски топ с къдрични и остро деколте в светлосиньо - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 2995 - црна
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Свободна дамска риза в тъмносиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4121
  Блуза - код 4121
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Спортски комплет - код 11630 - црна
  Спортски комплет - код 11630 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71