Код 125

Нема на залиха
SKU
38019
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3478 - бела
  Блуза - код 3478 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Панталони - код 8676 - црна
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Дуксер - код 11427 - 2 - виолетова
  Дуксер - код 11427 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 9710 - 3
  Фустан - код 9710 - 3
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-3 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 6323 - бело
  Блуза - код 6323 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71