Код 126

Нема на залиха
SKU
40854
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 2527 - црна
  Маица - код 2527 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Панталони - код 6329 - 3 - црна
  Панталони - код 6329 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Хеланки - код 2257 - 1 - сиво
  Хеланки - код 2257 - 1 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 1208 - бела
  Фустан - код 1208 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 5865 - жолта
  Маица - код 5865 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Кардиган - код 4186 - кафеава
  Кардиган - код 4186 - кафеава
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71