Код 13

Нема на залиха
SKU
4716
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6457 - црна
  Фустан - код 6457 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кошула - код 6617-4 - шарена
  Кошула - код 6617-4 - шарена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Кардиган - код 6850 - црна
  Кардиган - код 6850 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Маица - код 433 - бела
  Маица - код 433 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Кардиган - код 4412 - црна
  Кардиган - код 4412 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 5321 - светло сина
  Блуза - код 5321 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 1281 - црна
  Фустан - код 1281 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 8485 - путер зелена
  Фустан - код 8485 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Сако - код 834 - окер
  Сако - код 834 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Фустан - код 6868 - жолта
  Фустан - код 6868 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71