Код 13

Нема на залиха
SKU
8881
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с принт - код 5360
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.002,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 3. Фустан - код 3298 - бело
  Фустан - код 3298 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска тениска в цвят пудра - код 3024
  Маица - код 3024 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къс дамски топ в розово - код 2967
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Панталони - код 4750 - 3
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски топ рипс в бяло - 3249
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 5211 - црна
  Тренерки - код 5211 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 325 - бело
  Фустан - код 325 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71