Код 13

Нема на залиха
SKU
9733
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска изчистена тениска в бяло - код 5233
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Ефектен топ с къдрици в сиво - код 2410
  Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Јакна - код 4949 - темно сина
  Јакна - код 4949 - темно сина
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 4. Топ - код 2135 - 5 - портокалова
  Топ - код 2135 - 5 - портокалова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Елек - код 1618 - 3
  Елек - код 1618 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Елек - код 2531 - 2 - бела
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Палто - код 4941 - путер зелена
  Палто - код 4941 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 3250 - бело
  Блуза - код 3250 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71