Код 1340

Нема на залиха
SKU
40450
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4445 - небесно сина
  Блуза - код 4445 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Туника - код 0632 - бело
  Туника - код 0632 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 11795 - бело
  Фустан - код 11795 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивен дамски топ в бежово - код 5610
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 8292
  Фустан - код 8292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 11802 - бела
  Маица - код 11802 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Тренерки-долен дел - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Екстравагантна туника в бежово и черно с качулка - код 7150
  Туника - код 7150 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71