Код 14

Нема на залиха
SKU
10431
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Комплет - код 2212 - 2 - шарена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Панталони - код 8785 - 1
  Панталони - код 8785 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Блуза - код 2805 - бело
  Блуза - код 2805 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Фустан - код 1208 - црна
  Фустан - код 1208 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Къса дамска тениска с връзки в червено - код 2425
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 6166 - црвена
  Фустан - код 6166 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71