Код 14

Нема на залиха
SKU
4713
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 4306 - црна
  Тренерки - код 4306 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фармерки - код 2523 - 2
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Дамска тениска в черно с принт - код 6596
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Спортски комплет - код 11583 - ментол
  Спортски комплет - код 11583 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Дамска тениска с принт в цвят мента - код 36755
  Маица - код 36755 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Сукња - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сако - код 5868 - небесно сина
  Сако - код 5868 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71