Код 14

Нема на залиха
SKU
4717
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ролка - код 1591 - 1
  Ролка - код 1591 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 6567 - 4 - кафеава
  Комплет - код 6567 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 4150
  Блуза - код 4150
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Комплет - код 9080 - 3
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Кардиган - код 8821 - темно сина
  Кардиган - код 8821 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 6250 - капучино
  Блуза - код 6250 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Џемпер - код 5952 - сиво
  Џемпер - код 5952 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Блуза - код 4247 - бело
  Блуза - код 4247 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71