Код 14

Нема на залиха
SKU
8879
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9265 - црвена
  Фустан - код 9265 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Изчистена дамска тениска в светлорозово - код 7525
  Маица - код 7525
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Eкстравагантен дамски топ с едно рамо в цвят капучино - код 11550
  Топ - код 11550 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Тренерки - код 2625 - црна
  Тренерки - код 2625 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 1488 - бело
  Блуза - код 1488 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 6121 - ментол
  Фустан - код 6121 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71