Код 14

Нема на залиха
SKU
9734
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 2. Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 4240 - црна
  Блуза - код 4240 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Фустан - код 8485 - путер зелена
  Фустан - код 8485 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 1812 - пудра
  Блуза - код 1812 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Џемпер - код 392 - кафеава
  Џемпер - код 392 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71