Код 143

Нема на залиха
SKU
41370
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6460 - небесно сина
  Фустан - код 6460 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1651
  Топ - код 1651 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Комплет - код 1518 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски свободен панталон в цвят капучино - код 11803
  Панталони - код 11803
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4247 - црна
  Блуза - код 4247 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Топ - код 9948 - кремова
  Топ - код 9948 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71