Код 143

Нема на залиха
SKU
41371
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3499 - сиво
  Комплет - код 3499 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 6208 - црна
  Фустан - код 6208 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 1617 - сина
  Фустан - код 1617 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Сако - код 4141 - темно сина
  Сако - код 4141 - темно сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 1230 - жолта
  Фустан - код 1230 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 4489 - 5 - кремова
  Фустан - код 4489 - 5 - кремова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Комбинезон - код 5121 - борда
  Комбинезон - код 5121 - борда
  Special Price ден 1.246,71 Регуларна цена ден 1.826,71
 9. Комплет - код 3499 - окер
  Комплет - код 3499 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71