Код 144

Нема на залиха
SKU
37504
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 4022 - црна
  Топ - код 4022 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Јакна - код 794
  Јакна - код 794
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 0907 - црвена
  Блуза - код 0907 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Џемпер - код 9087 - виолетова
  Џемпер - код 9087 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Код 1040 - светло сина
  Код 1040 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Комбинезон - код 4455 - розова
  Комбинезон - код 4455 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 201 - кафеава
  Фустан - код 201 - кафеава
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Фустан - код 8477 - борда
  Фустан - код 8477 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Сако - код 834 - борда
  Сако - код 834 - борда
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Сако - код 949 - виолетова
  Сако - код 949 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71