Код 144

Нема на залиха
SKU
40998
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7784 - црвена
  Комбинезон - код 7784 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8556 - кремова
  Фустан - код 8556 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 12833
  Фустан - код 12833
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Топ - код 25528 - розова
  Топ - код 25528 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 8489 - розова
  Фустан - код 8489 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски панталон еко кожа със сребрист кант - код 8785
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Дамски бански в цвят горчица - код 6188
  Купачи - код 6188 - 6 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Маица - код 6369 - бела
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71