Код 146

Нема на залиха
SKU
41231
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Бански комплект в две части с висока талия в зелено - код 0927 - 2
  Купачи - код 0927
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Изчистен дамски комплект блуза и пола в черно - код 4196
  Комплет - код 4196 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 11601 - бела
  Блуза - код 11601 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71