Код 15

Нема на залиха
SKU
4718
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 940 - сиво
  Фустан - код 940 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 763 - праска
  Спортски комплет - код 763 - праска
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Фустан - код 9028 - црна
  Фустан - код 9028 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 4426 - црна
  Блуза - код 4426 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 7071 - борда
  Блуза - код 7071 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 974 - зелена
  Фустан - код 974 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Кардиган - код 6850 - розова
  Кардиган - код 6850 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комбинезон - код 5051 - виолетова
  Комбинезон - код 5051 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Комплет - код 0025 - темно сина
  Комплет - код 0025 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71