Код 15

Нема на залиха
SKU
8882
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9076 - 3
  Фустан - код 9076 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 0712 - 1
  Фустан - код 0712 - 1
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 5786 - 3
  Фустан - код 5786 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 0177
  Блуза - код 0177
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 5200 - 1
  Блуза - код 5200 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 11882
  Топ - код 11882 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0987 - пудра
  Фустан - код 0987 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71