Код 15

Нема на залиха
SKU
9735
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 894 - бело
  Блуза - код 894 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 856 - ментол
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Елек - код 9992 - кафеава
  Елек - код 9992 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 784 - сиво
  Фустан - код 784 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Блуза - код 1162 - ментол
  Блуза - код 1162 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Палто - код 3435 - путер зелена
  Палто - код 3435 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 8171 - црна
  Фустан - код 8171 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 10. Панталони - код 1142 - зелена
  Панталони - код 1142 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71