Код 151

Нема на залиха
SKU
40243
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 395 - путер зелена
  Фустан - код 395 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Јакна - код 8686 - црна
  Јакна - код 8686 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Џемпер - код 5966 - бела
  Џемпер - код 5966 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Фустан - код 748 - виолетова
  Фустан - код 748 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Палто - код 814 - црна
  Палто - код 814 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Сако - код 834 - кафеава
  Сако - код 834 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Палто - код 9099 - борда
  Палто - код 9099 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 4.002,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 10. Блуза - код 5618 - сиво
  Блуза - код 5618 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71