Код 16

Нема на залиха
SKU
8883
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комбинезон - код 204 - жолта
  Комбинезон - код 204 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Туника - код 920 - тиркизна
  Туника - код 920 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 6457 - розова
  Фустан - код 6457 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 6323 - бело
  Блуза - код 6323 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Јакна - код 794 - борда
  Јакна - код 794 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Кошула - код 857 - црна
  Кошула - код 857 - црна
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Фустан - код 061 - жолта
  Фустан - код 061 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71