Код 17

Нема на залиха
SKU
8884
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 149 - црвена
  Фустан - код 149 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Блуза - код 9989 - небесно сина
  Блуза - код 9989 - небесно сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 0837 - бело
  Блуза - код 0837 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Тениска в бяло с принт - код 4458
  Маица - код 4458 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71