Код 178

Нема на залиха
SKU
41165
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 3781 - 1 - црна
  Фармерки - код 3781 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Дуксер - код 11603 - црна
  Дуксер - код 11603 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3200 - капучино
  Фустан - код 3200 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 4545 - бело
  Фустан - код 4545 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 3298
  Фустан - код 3298
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Тренерки - код 11636 - светло сина
  Тренерки - код 11636 - светло сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71