Код 18

Нема на залиха
SKU
10433
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 4400 - црна
  Дуксер - код 4400 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кардиган - код 781 - бело
  Кардиган - код 781 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 904 - црна
  Блуза - код 904 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Палто - код 3839 - зелена
  Палто - код 3839 - зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Блуза - код 8059 - црна
  Блуза - код 8059 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 6. Џемпер - код 8780 - ментол
  Џемпер - код 8780 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Сако - код 949 - виолетова
  Сако - код 949 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 6761 - црна
  Фустан - код 6761 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 132 - борда
  Фустан - код 132 - борда
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 883 - окер
  Фустан - код 883 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71