Код 19 - 1

Нема на залиха
SKU
1077
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1419 - жолта
  Фустан - код 1419 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 5517
  Кардиган - код 5517
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 1598 - кремова
  Фустан - код 1598 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 939 - црвена
  Фустан - код 939 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Кошула - код 5531 - путер зелена
  Кошула - код 5531 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Јакна - код 888
  Јакна - код 888
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 1131 - путер зелена
  Фустан - код 1131 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 694 - тиркизна
  Комплет - код 694 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71