Код 19 - 1

Нема на залиха
SKU
1368
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Ефектни дамски дънки висока талия в синьо - код 2420
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 8489 - црна
  Фустан - код 8489 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Маица - код 11763 - бела
  Маица - код 11763 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4247 - црна
  Блуза - код 4247 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 2065
  Блуза - код 2065
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Боди - код 11935 - жолта
  Боди - код 11935 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71