Код 19

Нема на залиха
SKU
10434
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в светлосиньо - код 1269
  Топ - код 1269
  Special Price MKD 200,10 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Сако - код 5957 - циклама
  Сако - код 5957 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кокетна дамска риза с паднали рамене в зелено - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Тениска с ефектен принт в бяло - код 11944
  Маица - код 11944 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 14711 - 2 - црна
  Маица - код 14711 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Купачи - код 1091 - сина
  Купачи - код 1091 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71