Код 19

Нема на залиха
SKU
1361
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2663 - црна
  Фустан - код 2663 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 8999 - бела
  Фустан - код 8999 - бела
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Маица - код 4515 - бело
  Маица - код 4515 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамски спортен сет тениска и клин в цвят пудра - код 4350
  Комплет - код 4350 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 8097 - шарена
  Фустан - код 8097 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 8556 - црвена
  Фустан - код 8556 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 54.99
  Фустан - код 54.99
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71