Код 19

Нема на залиха
SKU
1367
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3499 - окер
  Комплет - код 3499 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 8689 - путер зелена
  Блуза - код 8689 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Хеланки - код 6540 - 1 - црна
  Хеланки - код 6540 - 1 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 3649 - шарена
  Фустан - код 3649 - шарена
  Special Price ден 1.420,71 Регуларна цена ден 2.000,71
 7. Комплет - код 651 - ментол
  Комплет - код 651 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 9028 - небесно сина
  Фустан - код 9028 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кардиган - код 6263 - кремова
  Кардиган - код 6263 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кошула - код 892 - розова
  Кошула - код 892 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71