Код 19 - 2

Нема на залиха
SKU
1369
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11975 - црвена
  Топ - код 11975 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Комплет - код 1727 - црвена
  Комплет - код 1727 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Дамски спортен сет тениска и клин в цвят циклама - код 4350
  Комплет - код 4350 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски спортен екип в кафяво - код 6268
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 4673 - црна
  Фустан - код 4673 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамски изрязан бански в две части в цвят бордо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 11 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски бански в тъмносиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71