Код 19 - 3

Нема на залиха
SKU
1370
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 4207 - сиво
  Блуза - код 4207 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Комбинезон - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 3233 - пудра
  Маица - код 3233 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 3339 - 1
  Блуза - код 3339 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в черно - код 11723
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71